Eko Pracownia urody

Natalia Maziarz

Bardzo istotne dla stanu skóry jest tempo naszego życia, zanieczyszczone powietrze, stes, dieta, leki, które sprawiają że skóra jest mocno obciążona. Nie dodawajmy jej więc „problemów” w postaci chemii zawartej w kosmetykach aplikowanych regularnie w gabinetach kosmetycznych i domowym zaciszu. Skóra jest największym narządem naszego ciała o złożonej budowie, pełniącym wielorakie funkcje!

Jest więc niezwykle istotne aby była zdrowa i odpowiednio zadbana!

Eko Pracownia Urody wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej świadomych Klientów:

~ akceptując najsurowsze normy kosmetyki ekologicznej Eko Pracownia Urody proponuję swoim Klientom szereg zabiegów kosmetycznych opartych na absolutnie naturalnych produktach nie zawierających syntetycznych konserwantów, stabilizatorów, chemikaliów. GMO itp..

~ bazując na skoncentrowanych produktach naturalnych pochodzących z ekologicznych upraw m.in. drzew, kwiatów, owoców itp. korzystając z aparatury nowej generacji Eko Pracownia Urody proponuje szereg zabiegów, zarówno interwencyjnych jak i pielęgnacyjnych, które holistycznie zadbają nie tylko o urodę i kondycję skóry, ale także o zdrowie całego organizmu.

Więcej informacji, aktualne oferty oraz promocję dodawanę są na stronie Facebook.

}

Godziny przyjęć

poniedziałek-sobota : 10ºº-18ºº

Rejestracja telefoniczna

+48 790 315 094

Gabinet nr 1 parter

ul. ks. Nosala 4, Dębica

Facebook

Eko Pracownia Urody

Formularz nagłówek

8 + 10 =